Domowe Tygrysy - portal przyjazny wszystkim kotom i ich miłośnikom ...

 

Rozrywka i hobby

 łapa kota Dla dzieci, gry i zabawy

 łapa kota Download

 łapa kota Filmy wideo

 łapa kota Kurs fotografii

 

Portalowy świat

 łapa kota Blog Gucia

 łapa kota Kontakt z nami

 łapa kota Księga pamiątkowa

 łapa kota Nasze banerki

 

Nasza oferta i usługi

 łapa kota bezpłatna reklama

 łapa kota reklamy sponsorowane

 łapa kota trasmisje z imprez

 łapa kota usługi fotograficzne

 łapa kota pozostałe usługi

 

Jesteś dziś 3 094 miłośnikiem kotów, który odwiedził nasz mruczący portal.
Dzisiaj otwarto: 11 264 stron.
Teraz jest z nami: 72 osób,
z czego zalogowanych jest: 1
INFORMACJA PORTALU DOMOWE TYGRYSY

Kochane kocioluby ...

To już ostatnie dni Domowych Tygrysów w obecnej formie. Wkrótce przechodzimy na nową wersję z obsługą urządzeń mobilnych. Mamy nadzieję, iż spotka się to z Waszą aprobatą. Oczywiście wszystkie konta użytkowników, zdjęcia kotów oraz ogłoszenia - pozostaną nienaruszone ...

Wyjątkiem są wpisy w kotach rasowych które zostały przeniesione do portalu TwojeKoty.eu. Ogrom pracy przed nami, lecz liczymy że się uda.

 

Dzisiejsza i ostatnia już foto ocena pojawia się z lekkim opóźnieniem. Kto uważnie śledzi nasz portal pewno się domyśla dlaczego, kto się jeszcze nie spostrzegł niech kliknie w ten link http://www.tigri-domestiche.it/galleria,7_e_8_gennaio_2012_foto_esposizione_felina_padova,6,1.html, byliśmy i tam. I oto nasza zabawa dobiega końca. Na początku roku zaczęliśmy od oceny dwunastu obrazków, aby zakończyć na jednym.Czytaj wicej (kategoria: Naj-foto-koty, dodano: 10-01-2012, odson: 1598, 2 komentarze)
Udane zdjęcia Waszych kotów - listopad 2011

Cztery, trzy i… dwa. Tyle w tym miesiącu wyróżnień. Jako, że obrazków miało być niewiele planowałem pogawędzić na tematy przedświąteczne. Po dramatycznych wieściach od naszej Użytkowniczki z Łodzi i utracie jej ukochanego Coco uszanujmy chwilę. Nigdy nie przestanę powtarzać, że wszystkie koty są nasze. Kilka dni temu nie wiedziałem o istnieniu Coco ani o jego wspaniałych opiekunach. Dzisiaj przeżywam z nimi ich stratę. Agnieszce i Arkowi wyrazy żalu.
Jeśli ktoś jeszcze nie wie, co to znaczy kocia społeczność, to ma teraz okazje zrozumieć.Czytaj wicej (kategoria: Naj-foto-koty, dodano: 03-12-2011, odson: 1592)

I po październiku. Do oceny pozostają trzy obrazki. Wybór mój jak zwykle nie był prosty. Coraz więcej dobrych zdjęć i coraz trudniejsza selekcja.Czytaj wicej (kategoria: Naj-foto-koty, dodano: 07-11-2011, odson: 1382, 1 komentarz)

Im dalej w las tym więcej drzew. Nie do końca sprawdza się to przysłowie w naszej zabawie w wyróżnienia. Dotarliśmy do końca września i jak co miesiąc zdjęć wyróżnionych będzie o jedno mniej. Szkoda, bo w tym miesiącu dobrych obrazków do wyróżnień było wiele. Nim zaczniemy naszą zabawą dwa słowa przeprosin za opóźnienie spowodowane pracami administracyjnymi na naszym potralu. Wróćmy do ocen.Czytaj wicej (kategoria: Naj-foto-koty, dodano: 07-10-2011, odson: 2186, 2 komentarze)

Pięć. Tyle obrazków wybrałem z albumów sierpniowych. Jak zwykle wybór nie był łatwy, bo i zdjęć wiele i to coraz lepszych. Modele na zdjęciach, ech, lepiej zobaczcie sami. Doprawdy warto ...Czytaj wicej (kategoria: Naj-foto-koty, dodano: 05-09-2011, odson: 2615, 1 komentarz)
Udane zdjęcia Waszych kotów - lipiec 2011

I sześć! Tyle będzie obrazków wyróżnionych z ponad setki Waszych prac nadesłanych w ciągu całego lipca. Zacznę od wyróżnienia zdjęcia innego od wszystkich.Czytaj wicej (kategoria: Naj-foto-koty, dodano: 04-08-2011, odson: 2121, 1 komentarz)

Regularnie jak za przeproszeniem zegar z kukułką także i w tym miesiącu spojrzymy w tył na obrazki zamieszczone przez naszych użytkowników. Z biegiem czasu maleje ilość wyróżnionych zdjęć. Tym razem pozostaniemy na siedmiu. Jak ten czas szybko umyka.Czytaj wicej (kategoria: Naj-foto-koty, dodano: 05-07-2011, odson: 2282, 1 komentarz)

Osiem, tyle prac wybrałem w tym miesiącu z Waszych albumów. Na koniec, jak co miesiąc rezerwuję sobie jedno wyróżnienie. Tym razem będzie ono naprawdę SPECJALNE. Wróćmy jednak do naszej „ósemki”.Czytaj wicej (kategoria: Naj-foto-koty, dodano: 05-06-2011, odson: 2483)

Podnosimy poprzeczkę. Tym razem wyróżnionych zdjęć będzie dziewięć. Dlaczego? Nie, to nie konkurs. Wróćmy jednak do obrazków. Jak co miesiąc i tym razem wprowadziłem jedną małą zmianę. Do grona prac wyróżnionych dołączyłem zdjęcie bezpośrednio z galerii hodowli, miejsca mało odwiedzanego gdzie jednak możecie znaleźć dużo naprawdę dobrych zdjęć.Czytaj wicej (kategoria: Naj-foto-koty, dodano: 05-05-2011, odson: 2188)

I już kwiecień. Czas, więc na marcowe komentarze i wyróżnienia. Tym razem obrazków będzie dziesięć, dlaczego? Pisałem o tym w pierwszej ocenie ze stycznia. Mam nadzieję, że w ten sposób zabawa nabiera rumieńców, a z mojej strony, no cóż… mam z każdym miesiącem coraz mniejsze możliwości i coraz trudniej jest wybrać te naj… mając do wyboru tyle wspaniałych fotek.Czytaj wicej (kategoria: Naj-foto-koty, dodano: 04-04-2011, odson: 3059, 1 komentarz)
Udane zdjęcia Waszych kotów - luty 2011

Minął miesiąc i zgodnie z obietnicą kolejne obrazki wyłonione z albumów w lutym. Tym razem jest ich jedenaście. Więc do oceny …Czytaj wicej (kategoria: Naj-foto-koty, dodano: 02-03-2011, odson: 2356)

Minął pierwszy miesiąc roku. Do tej pory nasz Administrator liczył mozolnie każdy oddany głos wyłaniając zwycięzcę. Od tego roku zgodnie z zapowiedzią koniec z ocenami, aby jednak utrzymać dreszczyk emocji postaram się na końcu każdego miesiąca wyróżniać najlepsze prace motywując wybór. Co miesiąc będę wyróżniał jedną pracę mniej to znaczy, za styczeń dwanaście, za luty jedenaście i tak dalej Az do grudnia. Przypominam, ze chodzi tu tylko o zabawę i mój wybór jest czysto subiektywny. Zapraszam tez na forum, gdzie możemy śmiało podyskutować o kotach i nie tylko.Czytaj wicej (kategoria: Naj-foto-koty, dodano: 08-02-2011, odson: 2653, 4 komentarze)

 

Portal Koty domowe tygrysy 

O nas, Kontakt z nami, Forum, biblioteka.

 

 

Jesteśmy też na facebooku

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2009-2012 domowe-tygrysy.info.

  Logo portalu Koty, Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

 

 

Nasze strony o kotach

strona PL      Portal Koty Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

    wszystko o kotach domowych i kotach rasowych

 

strona PL      Tęczowy most - Koty tęczowego mostu

    Miejsce pamięci naszych mruczących przyjaciół ...

 

strona PL      Portal kota rasowego - www.TwojeKoty.eu

    Wszystko o kotach rasowych, wystawach i pokazach ...

 

strona PL    TwojeKoty.eu na Facebook'u - Zapraszamy!

    tu informujemy o wszystkich kocich wydarzeniach,

 

pagina IT    il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

    portal i forum o kotach domowych i rasowych w języku włoskim  Portal Koty

Domowe Tygrysy EU Koty rasowe na świecie

 

FIFe - Fédération Internationale Féline  TICA - The International Cat Association  WCF - World Cat Federation   il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

 

 

Od 2009 roku

z Tobą i Twoim kotem

 

 

Warto być z nami!

www.domowe-tygrysy.info

 Aktualnie jesteśmy partnerem medialnym:

 

Cat Club Rybnik - www.catclubrybnik.pl                 Klub kota X-Treme - www.klubkota.pl