ABC kociego foto czyli Kurs fotografii dla każdego - Zapraszamy!

koty-lewaKurs fotografii - portal Domowe Tygrysykoty prawa

 

Rozrywka i hobby

 łapa kota Dla dzieci, gry i zabawy

 łapa kota Download

 łapa kota Filmy wideo

 łapa kota Kurs fotografii

 

Portalowy świat

 łapa kota Blog Gucia

 łapa kota Kontakt z nami

 łapa kota Księga pamiątkowa

 łapa kota Nasze banerki

 

Nasza oferta i usługi

 łapa kota bezpłatna reklama

 łapa kota reklamy sponsorowane

 łapa kota trasmisje z imprez

 łapa kota usługi fotograficzne

 łapa kota pozostałe usługi

 

Jesteś dziś 1 418 miłośnikiem kotów, który odwiedził nasz mruczący portal.
Dzisiaj otwarto: 6 438 stron.
Teraz jest z nami: 69 osób,
z czego zalogowanych jest: 1
INFORMACJA PORTALU DOMOWE TYGRYSY

Kochane kocioluby ...

To już ostatnie dni Domowych Tygrysów w obecnej formie. Wkrótce przechodzimy na nową wersję z obsługą urządzeń mobilnych. Mamy nadzieję, iż spotka się to z Waszą aprobatą. Oczywiście wszystkie konta użytkowników, zdjęcia kotów oraz ogłoszenia - pozostaną nienaruszone ...

Wyjątkiem są wpisy w kotach rasowych które zostały przeniesione do portalu TwojeKoty.eu. Ogrom pracy przed nami, lecz liczymy że się uda.

 

  • > >
  • Części kursu
  • Komentarze
  • Forum
  • Zdjęcia
  • Kurs fotografii

 

Witaj na kursie fotografii Domowych Tygrysów. Poznaj technikę robienia zdjęć swojemu kotu.

 

Poza pisaniem komentarzy dotyczących danej lekcji, zainteresowanych zapraszam na nasze forum. Tam dyskutujemy o sztuce fotografii. Możemy się pochwalić osiągnięciami, pytać, doskonalić swe umiejętności. Serdecznie zapraszam do dyskusji.

 

Rozmowy o fotografii na forum

 

Jeśli kurs fotografii, nie może obyć się bez zdjęć. Na portalu Domowych Tygrysów jest wiele miejsc gdzie znajdziesz zdjęcia kotów. Co więcej - sam możesz wstawić swoje, do czego gorąco zachęcam!

 

łapa kota Zdjęcia naszych mruczków - tu znajdziesz fotki kotów użytkowników portalu Domowych Tygrysów

łapa kota Najciekawsze foto - tu prezentujemy najciekawsze zdjęcia z albumów użytkowników

łapa kota Koty rasowe - to bogata galeria w której jak sama nazwa mówi znajdziesz zdjęcia kotów rasowych. Galerię podzieliliśmy na 4 kategorie: Wystawy, pokazy - PL, Wystawy, pokazy - EU, Koty hodowców - PL oraz Koty hodowców - EU.

 

Część 10 - Trudna sztuka fotografii kotów do ogłoszeń adopcyjnych

Witam na dzisiejszym specjalnym spotkaniu Foto-Kotów. Dlaczego dzisiejsze spotkanie jest specjalne? Będzie o przygotowaniu zdjęć dla kotów poszukujących domu. Łączy się to z nowo powstałym działem ma naszej stronie.Czytaj więcej (kategoria: ABC fotografii, podstawy, dodano: 27-03-2011, odsłon: 4229)
Część 9 - Kopiujemy i katalogujemy nasze zdjęcia

Witam serdecznie po bardzo długiej przerwie. Spowodowane to było czynnikami wyższymi. Prawie gotowa lekcja uwięzła w uszkodzonym komputerze. Nie będę opisywał tu epickiej walki z serwisem, którego nazwy nie wspomnę. Po dwóch miesiącach nieustannych bojów komputer wrócił z „wygnania” i oto kolejna lekcja. Jak zwykle zapraszam na forum, gdzie spróbuję odpowiedzieć na ewentualne pytania. Niestety nasze Foto-koty zeszły na odmienne niż „foto” ścieżki i tu uśmiech do naszego Administratora za czujny nadzór nad całością.

Td329

 

No to hop!!! Jak na tytułowym zdjęciu. Zaczynamy!Czytaj więcej (kategoria: ABC fotografii, podstawy, dodano: 02-12-2010, odsłon: 3277, 4 komentarze)
Część 8 - Powracamy do kociej fotografii po wakacjach

Skończyły się wakacje, czas powrócić do zwykłych obowiązków. Podobnie jak przed dwoma miesiącami, postaram się Wam przybliżyć tajniki dobrego zdjęcia.Czytaj więcej (kategoria: ABC fotografii, podstawy, dodano: 08-09-2010, odsłon: 3152)
Część 7 - Fotografujemy koty w plenerze

Po wielu studyjnych perypetiach z naszymi domowymi mruczkami czas na próbę prawdziwego reportażu. Spróbujemy teraz fotografować koty w plenerze. Jeśli nasze domowe tygrysy żyją tylko w domu i nie wychodzą na zewnątrz, żaden problem. Wszak wszystkie koty są nasze i w tym przypadku współpraca z kotami „polnymi” prócz pięknych fotek przyniesie nam satysfakcję z nawiązania nowej przyjaźni.Czytaj więcej (kategoria: ABC fotografii, podstawy, dodano: 23-05-2010, odsłon: 4201, 6 komentarzy)
Część 6 - Robimy domowe studio fotograficzne dla kotów

Po długiej przerwie wracamy do tematu portretów w wersji „profesjonalnej”. Zacznijmy od powrotu pamięcią do ostatniej wizyty u fotografa. Pan albo Pani ustawił nas na bardzo niewygodnym krzesełku, kazał nie mrugać i patrzeć w określony punkt. W momencie clou zalani zostaliśmy potokiem światła, po czym na pół oślepieni usłyszeliśmy mniej lub bardziej uprzejme „dziękuję”.Czytaj więcej (kategoria: ABC fotografii, podstawy, dodano: 03-05-2010, odsłon: 5652, 6 komentarzy)
Część 5 - Robimy zdjęcia kotu w trakcie zabawy

Po poprzedniej lekcji mamy dziesiątki wspaniałych portretów naszych kotów. Dzisiaj zajmiemy się fotografowaniem naszego kota w czasie zabawy. Kocia rozrywka to głównie polowanie. Zanim nasz mały drapieżnik przypuści błyskawiczny atak przygotowuje się do niego bardzo skrupulatnie. Samo zbliżanie się do prawdziwej lub wyobrażonej przyszłej zdobyczy jest warte naszej uwagi.Czytaj więcej (kategoria: ABC fotografii, podstawy, dodano: 08-03-2010, odsłon: 4740, 3 komentarze)
Część 4 - Kompozycje

Po ostatniej lekcji mamy dziesiątki zdjęć naszego futrzastego gwiazdora. Przeglądamy je i niektóre z nich podobają się nam od pierwszego spojrzenia, inne zaś, mimo, że przedstawiają naszego kota sprawiają wrażenie, że coś im brakuje.  Dobre zdjęcie podobnie jak dobry list musi w jasny sposób przedstawiać nasze zamiary.Czytaj więcej (kategoria: ABC fotografii, podstawy, dodano: 22-02-2010, odsłon: 4117, 3 komentarze)
Część 3 - Robimy kotu portret

Czas najwyższy zabrać się wreszcie do dzieła. Zanim nie przystąpimy do samej fotografii jeszcze trochę cierpliwości. Zostawmy naszego modela jego kociej drzemce i zastanówmy się, dlaczego niektóre zdjęcia podobają się nam, inne zaś nie. Mają na to wpływ miedzy innymi kompozycja i kolor. Zajmijmy się na początek kompozycją.  Niekiedy wystarczy kilka centymetrów, aby zrobić różnice pomiędzy zdjęciem dobrym a beznadziejnym.Czytaj więcej (kategoria: ABC fotografii, podstawy, dodano: 07-02-2010, odsłon: 6369, 3 komentarze)
Część 2 - Współpraca z kotem

W poprzedniej części opisałem, czym fotografować naszego kota. Teraz słów kilka o "współpracy" z naszym modelem. Zanim przejdziemy do robienia wspaniałych portretów i zdjęć kota w locie starajmy się zaskarbić współprace z przyszłym idolem albumów na stronie Domowych Tygrysów.Czytaj więcej (kategoria: ABC fotografii, podstawy, dodano: 24-01-2010, odsłon: 4701, 1 komentarz)

Jak juz wspomniałem poprzednio, tym razem będzie o tym, czym fotografować. Otóż pierwsze rozczarowanie. To nie aparat robi zdjęcie tylko my. Aparat to tylko narzędzie, podobnie jak pióro Parkera nie gwarantuje nam udanego listu, podobnie aparat nie gwarantuje dobrego zdjęcia.  Wracając jednak do tematu, praktycznie wszyscy pamiętamy aparaty na filmy. Kupowało się taki film u fotografa, zakładało do aparatu i wszystko było gotowe. Przygoda w fotografowanie trwała 24 albo 36 klatki, na których mogliśmy uwieczniać, co tylko dusza zapragnęła. Potem film wracał do fotografa, kilka dni oczekiwania i nasze zdjęcia wracały do nas. Co się obecnie zmieniło?Czytaj więcej (kategoria: ABC fotografii, podstawy, dodano: 08-01-2010, odsłon: 3942)
No to pstryk!!! - wstęp do dobrej fotografii kota.

Zapraszamy na nowy, ciekawy cykl na łamach portalu Domowych Tygrysów poświęcony fotografii, który poprowadzi - Td329. W kolejnych częściach będzie zdradzał nam sekrety "od aparatu" po triki jakich użyć by zdjęcia były perfekcyjne. Często bywa tak, że bardzo chcemy lecz efekt bywa mizerny. Td329 podzieli się z nami swoją wiedzą.

W imieniu Td329 zaprasza GreGoR

Bezpłatny kurs fotografii od podstaw dla każdegoCzytaj więcej (kategoria: ABC fotografii, podstawy, dodano: 04-01-2010, odsłon: 4550)

 

Portal Koty domowe tygrysy 

O nas, Kontakt z nami, Forum, biblioteka.

 

 

Jesteśmy też na facebooku

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2009-2012 domowe-tygrysy.info.

  Logo portalu Koty, Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

 

 

Nasze strony o kotach

strona PL      Portal Koty Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

    wszystko o kotach domowych i kotach rasowych

 

strona PL      Tęczowy most - Koty tęczowego mostu

    Miejsce pamięci naszych mruczących przyjaciół ...

 

strona PL      Portal kota rasowego - www.TwojeKoty.eu

    Wszystko o kotach rasowych, wystawach i pokazach ...

 

strona PL    TwojeKoty.eu na Facebook'u - Zapraszamy!

    tu informujemy o wszystkich kocich wydarzeniach,

 

pagina IT    il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

    portal i forum o kotach domowych i rasowych w języku włoskim  Portal Koty

Domowe Tygrysy EU Koty rasowe na świecie

 

FIFe - Fédération Internationale Féline  TICA - The International Cat Association  WCF - World Cat Federation   il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

 

 

Od 2009 roku

z Tobą i Twoim kotem

 

 

Warto być z nami!

www.domowe-tygrysy.info

 Aktualnie jesteśmy partnerem medialnym:

 

Cat Club Rybnik - www.catclubrybnik.pl                 Klub kota X-Treme - www.klubkota.pl