Nowości i informacje - świat kotów - portal Koty Domowe Tygrysy

koty-lewakoty - nowości - portal Domowe Tygrysykoty prawa

Koty domowe
Konto - koty domowe

Login:

Hasło:Nie masz konta? Załóż je.
Zapomniane hasło? Odzyskaj.

 

Rozrywka i hobby

 łapa kota Dla dzieci, gry i zabawy

 łapa kota Download

 łapa kota Filmy wideo

 łapa kota Kurs fotografii

 

Portalowy świat

 łapa kota Blog Gucia

 łapa kota Kontakt z nami

 łapa kota Księga pamiątkowa

 łapa kota Nasze banerki

 

Nasza oferta i usługi

 łapa kota bezpłatna reklama

 łapa kota reklamy sponsorowane

 łapa kota trasmisje z imprez

 łapa kota usługi fotograficzne

 łapa kota pozostałe usługi

 

Nowości - kategorie
Jesteś dziś 1 414 miłośnikiem kotów, który odwiedził nasz mruczący portal.
Dzisiaj otwarto: 4 367 stron.
Teraz jest z nami: 64 osób,
z czego zalogowanych jest: 1
INFORMACJA PORTALU DOMOWE TYGRYSY

Kochane kocioluby ...

To już ostatnie dni Domowych Tygrysów w obecnej formie. Wkrótce przechodzimy na nową wersję z obsługą urządzeń mobilnych. Mamy nadzieję, iż spotka się to z Waszą aprobatą. Oczywiście wszystkie konta użytkowników, zdjęcia kotów oraz ogłoszenia - pozostaną nienaruszone ...

Wyjątkiem są wpisy w kotach rasowych które zostały przeniesione do portalu TwojeKoty.eu. Ogrom pracy przed nami, lecz liczymy że się uda.

 

Nowości czyli kocim okiem na ich świat i kocie wydarzenia
Informacje portalu Koty Domowe Tygrysy

kot

Mamy dla Was niespodziankę. Do wygrania 3 imienne wejściówki wraz z osobą towarzyszącą na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych jaka odbędzie sie już w ten weekend 21 i 22 lipca 2012 w Cieszynie.Czytaj więcej (kategoria: informacje portalu, dodano: 18-07-2012, odsłon: 2073, 1 komentarz)

Witajcie,

 

Poszukujemy sponsora/ów w celu zakupu minimum czterech kamerek internetowych IP bądź firmy komputerowej która mogłby takie kamerki nam wypożyczyć na czas transmisji internetowej jaką chcemy przeprowadzić z Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych W Cieszynie (21 i 22 lipca 2012).Czytaj więcej (kategoria: informacje portalu, dodano: 16-06-2012, odsłon: 1729)
Czy zgadzasz się ze słowami Zooplus.it, iż w Polsce mordujemy zwierzęta w ramach EURO 2012?

Witajcie. Włoski odział zooplus'a rozsyła do swych klientów informację, iż w Polsce podobnie jak na Ukrainie mamy do czynienia zabójstwami zwierząt na dużą skalę. Z uwagi na to, iż wiadomość ta dotarła już do klientów sklepu Zooplus.it - pragnę przedstawić wszystkim jego treść i nasze stanowisko w tej sprawie. Poniższy tekst, wysłaliśmy do głównej siedziby i polskiego oddziału Zooplusa w celu poznania opinii i informacji w tej sprawie. Oczywiście gdy otrzymamy odpowiedź, również ją Wam zaprezentujemy. Jednocześnie zaznaczam, iż nie chodzi nam o szkalowanie dobrego imienia firmy gdyż sami korzystamy z ich oferty, jednak chcemy bronić naszego dobrego polskiego imienia w wizerunku na świecie. Mam nadzieję, że nasza interwencja rozejdzie się to wielkim echem. Czy popieracie ją? 

 

Aktualizacja 9.06.2012 g. 2000 - Firma Zooplus filia Włoska zamieściła przeprosiny i przyznaje się nieprawdziwych informacji zawartych w ich biuletynie. Jednocześnie dziękuję filii Zooplus Polska za interwencję w siedzibie firmy w Niemczech.

Szczegóły znajdziecie w komentarzach - GreGoRCzytaj więcej (kategoria: informacje portalu, dodano: 08-06-2012, odsłon: 2669, 6 komentarzy)

Ogłaszamy konkurs. Do wygrania bezpłatna wejściówka w formie imiennego zaproszenia wraz z osobą towarzyszącą uprawniającą do wejścia przez 2 dni pierwszej w Polsce wystawy TICA jaka odbędzie się już za tydzień 25 i 26 lutego 2012 w Mysłowicach. Organizatorem wystawy jest klub kota X-treme.Czytaj więcej (kategoria: informacje portalu, dodano: 18-02-2012, odsłon: 2009)

1 stycznia 2012 weszła w życie zmieniona ustawa o ochronie zwierząt, która m.in. nie zezwala na sprzedaż zwierząt poza miejscami hodowli. Co to oznacza?Czytaj więcej (kategoria: informacje portalu, dodano: 01-01-2012, odsłon: 2054, 1 komentarz)

Ostatnio dostaliśmy zapytania wysłane z formularza kontaktowego „co tak ucichło na naszym kocim portalu”. Czy ucichło? Częściowo można się z tym zgodzić, lecz prawda jest zgoła odmienna. O tym „co w kociej tajemnicy przed światem się dzieje” dowiecie się w tym niusie …Czytaj więcej (kategoria: informacje portalu, dodano: 22-11-2011, odsłon: 1159, 4 komentarze)
Za miesiąc kocie wydarzenie w Polsce! Światowa Wystawa Kotów Rasowych pod patronatem FIFe w Poznaniu!

 

Światowe Wystawy Kotów organizowane pod patronatem Międzynarodowej Federacji Felinologicznej FIFe są największymi imprezami felinologicznym na świecie. W tym roku taka wystawa będzie organizowana w Polsce. 29 i 30 październia 2011 do Poznania zjedzie cały koci świat. Oceniać koty będzie aż 31 sędziów z 22 krajów. Będzie to wydarzenie jakie nie sposób ominąć. Oczywiście Domowe Tygrysy się wybierają! Będzie (mamy nadzieję) wspaniała foto-relacja z dwóch dni wystawy.

 

World Cat Show 29-30.10.2011 PoznańCzytaj więcej (kategoria: informacje portalu, dodano: 19-09-2011, odsłon: 2448)
30.08.2011 - Powstają Domowe Tygrysy w Italii

Stało się. Zapowiadane rozszerzenie domowych tygrysów na rynek europejski powoli wchodzi w życie. Nasze lustrzane odbicie już wkrótce będzie tętniło życiem w języku włoskim. Dziś świętujemy rejestrację domeny i pierwszą, informacyjną stronę "Tigri Domestiche" ....Czytaj więcej (kategoria: informacje portalu, dodano: 30-08-2011, odsłon: 1497, 5 komentarzy)
Podsumowanie wystawy w Cieszynie oraz jak Domowe Tygrysy otwarły nową kartę w historii kocich wystaw

 

Chcieliśmy Wam opowiedzieć jak było na wystawie. Jak wiecie, byliśmy tam przez dwa dni dzięki zaproszeniu Cat Club Rybnik - organizatora wystawy. A że działo się sporo czas najwyższy na podsumowanie …Czytaj więcej (kategoria: informacje portalu, dodano: 25-07-2011, odsłon: 1894)
O forum słów kilka oraz garść ważnych, portalowych informacji ...

Witajcie. W końcu po waszych sugestiach nasze forum, które dotychczas było w odrębnym miejscu i wymagało osobnej rejestracji - zawitało na portal. Mamy nadzieję, że zmiana ta wpłynie korzystnie na jego rozwój. Ale to nie wszystkie zmiany ...Czytaj więcej (kategoria: informacje portalu, dodano: 12-06-2011, odsłon: 1488)

 

Portal Koty domowe tygrysy 

O nas, Kontakt z nami, Forum, biblioteka.

 

 

Jesteśmy też na facebooku

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2009-2012 domowe-tygrysy.info.

  Logo portalu Koty, Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

 

 

Nasze strony o kotach

strona PL      Portal Koty Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

    wszystko o kotach domowych i kotach rasowych

 

strona PL      Tęczowy most - Koty tęczowego mostu

    Miejsce pamięci naszych mruczących przyjaciół ...

 

strona PL      Portal kota rasowego - www.TwojeKoty.eu

    Wszystko o kotach rasowych, wystawach i pokazach ...

 

strona PL    TwojeKoty.eu na Facebook'u - Zapraszamy!

    tu informujemy o wszystkich kocich wydarzeniach,

 

pagina IT    il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

    portal i forum o kotach domowych i rasowych w języku włoskim  Portal Koty

Domowe Tygrysy EU Koty rasowe na świecie

 

FIFe - Fédération Internationale Féline  TICA - The International Cat Association  WCF - World Cat Federation   il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

 

 

Od 2009 roku

z Tobą i Twoim kotem

 

 

Warto być z nami!

www.domowe-tygrysy.info

 Aktualnie jesteśmy partnerem medialnym:

 

Cat Club Rybnik - www.catclubrybnik.pl                 Klub kota X-Treme - www.klubkota.pl