Blog kota Gucia i jego przyjaciół ... portal Domowe Tygrysy

koty-lewaBlog kota Gucia i jego przyjaciół - portal Domowe Tygrysykoty prawa

 

Rozrywka i hobby

 łapa kota Dla dzieci, gry i zabawy

 łapa kota Download

 łapa kota Filmy wideo

 łapa kota Kurs fotografii

 

Portalowy świat

 łapa kota Blog Gucia

 łapa kota Kontakt z nami

 łapa kota Księga pamiątkowa

 łapa kota Nasze banerki

 

Nasza oferta i usługi

 łapa kota bezpłatna reklama

 łapa kota reklamy sponsorowane

 łapa kota trasmisje z imprez

 łapa kota usługi fotograficzne

 łapa kota pozostałe usługi

 

Jesteś dziś 29 miłośnikiem kotów, który odwiedził nasz mruczący portal.
Dzisiaj otwarto: 159 stron.
Teraz jest z nami: 51 osób,
z czego zalogowanych jest: 1
INFORMACJA PORTALU DOMOWE TYGRYSY

Kochane kocioluby ...

To już ostatnie dni Domowych Tygrysów w obecnej formie. Wkrótce przechodzimy na nową wersję z obsługą urządzeń mobilnych. Mamy nadzieję, iż spotka się to z Waszą aprobatą. Oczywiście wszystkie konta użytkowników, zdjęcia kotów oraz ogłoszenia - pozostaną nienaruszone ...

Wyjątkiem są wpisy w kotach rasowych które zostały przeniesione do portalu TwojeKoty.eu. Ogrom pracy przed nami, lecz liczymy że się uda.

 

Kot jest dobry na wszystko! - 2.03.2010

Śnieg chwilowo odszedł, na naszych ulicach odsłoniły się uroki cywilizacji. Brud, szarość ulic i skwerów, pozostawione psie miny na każdym kroku, uroki miasta. Do tej mieszanki dodać problemy i ... depresja murowana. Ratunkiem może być kot, a raczej nasze trzy koty ...Coś się do mnie przyplątało ... Czasem tak już jest, że jedno pociąga za sobą drugie, potem trzecie itd. Mnie dopadło chyba już wszystko co "najlepsze". Tyle problemów ile mam ostatnimi czasy, to nawet chyba na całą armię byłoby za dużo. Wszystko co udało się kiedyś zrobić, teraz się wali i nie znajduję żadnej recepty by było lepiej. Mam nadzieję, że nie odbije się to na moim zdrowiu, bo przy obecnej służbie zdrowia ...


Gwoździem i tak dużych problemów okazał się nasz prezent dla mamy i konsekwencje. Jakby było mało moich zmartwień teraz jeszcze rozrywka dla mamy - komputer, okazał się zgubny dla jej kręgosłupa. I odezwały się bóle, bardzo silne bóle, potem lekarze, badania, terminy ... a pacjent aktualnie leży i cierpi. Nasza służba zdrowia i NFZ robią sobie jaja z chorych. Ponad miesiąc (jako ekspress) na możliwość zrobienia badania do szukania dokładniejszej przyczyny bólu. Terminy do lekarzy na kwiecień, czerwiec ... Paranoja i nawet nie napiszę co o tym myślę.Gdybym poszedł z pierdołą OK ale w tym wypadku ... I jak tu nie mieć wyrzutów?


I gdy mamy całą mieszankę problemów w pracy, w życiu, w rodzinie ... rodzi się coś takiego u człowieka jak depresja. Jeśli się jej damy to już po nas. Dlaczego o tym wszystkim piszę?


Ci co mnie znają wiedzą, że zawsze staram się być optymistą. Zazwyczaj uśmiechnięty, potrafiący wszystko obrócić w żart, pomocny - nagle gaśnie. Zmęczenie widać na pierwszy rzut oka i stąd pojawiają się pytania - Co ci? Coś się stało? ... itd. Dlatego w końcu zdecydowałem się to napisać, bo te pytania jeszcze bardziej mnie dołują ... Problemy "lubię" (" " bo jak tu mówić o lubieniu) zawsze trzymać w sobie ... Dajcie mi się pozbierać, ja się otrząsnę - poza Ireną i rodziną, pomogą oczywiście koty. Będzie dobrze.

 

KONIEC MOJEGO TEMATU - TERAZ COŚ O KOTACH

przecież to o nich blog

 

Czytałem ostatnio na jakimś portalu ciekawy artykuł o depresji. Jedną z opisywanych terapii był kot, a raczej jego zbawienna obecność w naszym domu. Ci co go posiadają nie raz mieli zapewne okazję się o tym przekonać. Ich obecność na naszych kolanach, miły, uspokajający mruk ... To jest to co pomaga nam przezwyciężyć złe chwile, uspokaja i nastraja optymistycznie. A koty instynktownie wyczuwają nasz nastrój. Gdy tylko gdzieś w domu pacnę, zaraz mam towarzystwo któregoś z kotów i mru, mru ... Kochane mruczki.

 

Druga atrakcja to akwarium. Również pomaga ... ale jeszcze ciekawsza i widowiskowa jest "walka" kotów o miejsce siedzące przed nim. Emi z boczku sobie spokojnie obserwuje, a Kiara i Gucio co chwilę się leją. A to Kiara Guciowi widok ogonem przysłoni, a to znów Gucio koniecznie musi zobaczyć to co obserwuje Kiara - powodów znajdują tysiące. I pomyśleć, że gdy było wcześniej tylko małe akwarium panował przy nim totalny spokój. Oby ta ich wojna nie przerodziła się w jakiś dodatkowy problem, bo gdybym miał jeszcze koty godzić ...

 

Na koniec. Małe akwarium już posprzątane, co z nim będzie tego jeszcze nie wie nikt. Jednak okazało się, że pozostała w nim jedna rybka, której nie zauważyliśmy w trakcie sprzątania. Nie wiem jaka to odmiana ale żyje bez wody i ma się nieźle. Ktoś wie co to?

 

Emi naśladuje rybki?

Z tym optymistycznym akcentem pozdrawiam

i czekam na prawdziwą wiosnę

GreGoR


zobacz co wydarzyło się później

zobacz wcześniejszy wpis

pierwszy wpis na blogu Domowych TygrysówGreGoR, 02-03-2010, odsłon: 1882
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
Komentarze
Marta
02-03-2010, 18:45:43
GreGoR, chłopie no co ty?! Trzymaj się i to zdrowo, mamie dużo zdrówka. Tyle dla nas kociarzy robicie - nos do góry, fajnie piszesz a my postaramy się o ciepłe słowa (w końcu to zawsze coś!). Jasne, że problemów to nie rozwiązuje ale ... czasami pod górkę, czasami z górki. Tak jak piszesz - BĘDZIE DOBRZE!

A chcę ci powiedzieć, że ta ryba chyba puchnie, bo jak wytłumaczyć że jej nie zauważyliście? W trakcie sprzątania musiała to być pchełka, a teraz? Nie wiem jak wy ją do tego nowego akwarium zmieścicie. Przeglądałam album rybek i takiej nie znalazłam. Ale piękna jest! Pozdrawiam 3majCIE się!

 

Portal Koty domowe tygrysy 

O nas, Kontakt z nami, Forum, biblioteka.

 

 

Jesteśmy też na facebooku

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2009-2012 domowe-tygrysy.info.

  Logo portalu Koty, Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

 

 

Nasze strony o kotach

strona PL      Portal Koty Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

    wszystko o kotach domowych i kotach rasowych

 

strona PL      Tęczowy most - Koty tęczowego mostu

    Miejsce pamięci naszych mruczących przyjaciół ...

 

strona PL      Portal kota rasowego - www.TwojeKoty.eu

    Wszystko o kotach rasowych, wystawach i pokazach ...

 

strona PL    TwojeKoty.eu na Facebook'u - Zapraszamy!

    tu informujemy o wszystkich kocich wydarzeniach,

 

pagina IT    il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

    portal i forum o kotach domowych i rasowych w języku włoskim  Portal Koty

Domowe Tygrysy EU Koty rasowe na świecie

 

FIFe - Fédération Internationale Féline  TICA - The International Cat Association  WCF - World Cat Federation   il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

 

 

Od 2009 roku

z Tobą i Twoim kotem

 

 

Warto być z nami!

www.domowe-tygrysy.info

 Aktualnie jesteśmy partnerem medialnym:

 

Cat Club Rybnik - www.catclubrybnik.pl                 Klub kota X-Treme - www.klubkota.pl