Blog kota Gucia i jego przyjaciół ... portal Domowe Tygrysy

koty-lewaBlog kota Gucia i jego przyjaciół - portal Domowe Tygrysykoty prawa

 

Rozrywka i hobby

 łapa kota Dla dzieci, gry i zabawy

 łapa kota Download

 łapa kota Filmy wideo

 łapa kota Kurs fotografii

 

Portalowy świat

 łapa kota Blog Gucia

 łapa kota Kontakt z nami

 łapa kota Księga pamiątkowa

 łapa kota Nasze banerki

 

Nasza oferta i usługi

 łapa kota bezpłatna reklama

 łapa kota reklamy sponsorowane

 łapa kota trasmisje z imprez

 łapa kota usługi fotograficzne

 łapa kota pozostałe usługi

 

Jesteś dziś 3 165 miłośnikiem kotów, który odwiedził nasz mruczący portal.
Dzisiaj otwarto: 13 795 stron.
Teraz jest z nami: 54 osób,
z czego zalogowanych jest: 1
INFORMACJA PORTALU DOMOWE TYGRYSY

Kochane kocioluby ...

To już ostatnie dni Domowych Tygrysów w obecnej formie. Wkrótce przechodzimy na nową wersję z obsługą urządzeń mobilnych. Mamy nadzieję, iż spotka się to z Waszą aprobatą. Oczywiście wszystkie konta użytkowników, zdjęcia kotów oraz ogłoszenia - pozostaną nienaruszone ...

Wyjątkiem są wpisy w kotach rasowych które zostały przeniesione do portalu TwojeKoty.eu. Ogrom pracy przed nami, lecz liczymy że się uda.

 

Po upomnieniu, jestem! - 10.02.2010

To już luty, powiem więcej czas najwyższy się odezwać, tym bardziej, że zostałem „upomniany”. Co prawda troszkę tą sytuację wytłumaczyłem w komentarzu do ostatniego wpisu w 2009r., lecz nie zwalnia mnie to od przyjemności kontynuowania bloga. A więc na pierwszy wpis w tym roku nadszedł czas ... i dziś co u naszych Domowych Tygrysów.

 Czy coś się zmieniło na naszym domowym kocim froncie? W sumie niewiele. A może jednak sporo? Ja opiszę, Wy oceńcie.

 

Zaczniemy od najmłodszego – czyli Gucia. Zrobił się z niego kawaler jak się patrzy. Bardzo piękne długie futro ... i bardzo duże pole do popisu w trakcie czesania. Jak to mówią w powiedzeniu: Małe dziecko mały problem, duże dziecko ... - zresztą zapewne to znacie. A nasze koty są jak dzieci ... i wytłumaczcie takiemu, że czesanie musi być! Może początek OK, ale już po chwili zaczyna swoje koncerty. Co robić? Twardym trzeba być i już, inaczej będzie OGROMNY problem bo porobią się kołtuny, których nawet magik nie będzie w stanie rozplątać. Ale to nie wszystko. Guć okaz spokoju, zaczyna coraz częściej z nami rozmawiać upominając się o różne sprawy. Zazwyczaj chodzi o to by dać mu serka z lodówki albo odkręcić wodę z kranu w łazience (tą sztukę opanował bezbłędnie). Potrafi dolecieć i wyprzedzić każdego z najdalszego zakątka domu gdy tylko zorientuje się, że ktoś wybiera się do łazienki lub w jej kierunku. I potem nie ma mowy by odpuścił ... świeża woda musi dla kota być! Ale tych rozmów to nie koniec. Ostatnio coraz częściej dopomina się o pieszczoty co wcześniej było raczej zbędne (przynajmniej on tak twierdził). A teraz? Przyjdzie i miauuu ... myślisz chce serka albo wody, ale nie. Po prostu mnie troszkę pomiziaj a to po czułku, a to za uszkiem – zresztą ty miziaj a ja Ci pokażę gdzie. Świat się zmienia ... widać, że kocisko dorasta.

Kiara i Emi to już dwie stateczne kotki, które wiedzą czego chcą i gdy przyjdzie na coś pora wiedzą co zrobić by to otrzymać. Zmian zatem u nich niewiele większość czasu śpią. A co, zima jest, nudy – jak misie najlepiej to przespać.

Jednak jest też coś co cieszy w tym wszystkim oko, a mianowicie radosne zabawy i gonitwy całej trójki. Tak całej! Nawet Emi w tym uczestniczy. Wygląda to jak berek z tym że kotów i wtedy ... najlepiej schodzić im z drogi, nogi do góry i nie przeszkadzać. Ganiają się po całym domu, czasami któryś nie wyrobi na zakręcie i jest „ała”, wystarczy się otrzepać i dalej w ucieczkę lub w pogoń za uciekinierem. To jest właśnie przyjemność posiadania KOTÓW a nie jednego kota, któremu w samotności by się nudziło.

 

Co nieco o naszych kochanych kotach powiedziałem. Chciałbym teraz poruszyć jeszcze parę spraw. Pierwsza to możliwość pisania przez Was swojego bloga. Powiem szczerze, że liczyłem na to iż będzie to HIT na Domowych Tygrysach, a tu cisza jakbyście wymarli. Nie wstydźcie się Waszych kotów – przecież warto o nich coś napisać ... Wasze blogi będą widoczne z poziomu Waszego konta użytkownika a ostatnie wpisy w zakładce blogi. Spróbujcie – naprawdę warto!

Sprawa druga to nasza (moja i Ireny) obecność na portalu i forum. Jest zima i wydawałoby się, że powinniśmy mieć więcej czasu. Niestety troszkę nam ostatnio życie daje w kość i gonimy ... Nie będę tu rozpisywał się w szczegółach co jest grane bo nie o to chodzi. Chcę tylko byście wiedzieli że jeśli tylko możemy, staramy się o to byście chętnie u nas gościli. Czasami jednak chcielibyśmy, byście też przejęli pałeczkę. Nadeślijcie jakiś ciekawy WASZ materiał a chętnie go opublikujemy. Podyskutujcie ze znajomymi na forum – jeśli trzeba, napiszcie do mnie by stworzyć jakiś nowy dział do rozmów o ... - zrobi się!

I trzecia sprawa która dała mi do myślenia, a mianowicie poruszanie się po portalu. Ci co śledzą moje wpisy m.in. na forum wiedzą, że ostatnio (poza kursem dla wszystkich) staram się nauczyć obsługi komputera moją mamę. Hmm ... powiem tak. Nie sądziłem, że to może być takie trudne i skomplikowane. Oczywiście początki zawsze są trudne jednak dało mi to też wskazówki co do problemów raczkujących z obsługą komputera. Niejako na bieżąco mogę śledzić z czym sobie ludzie nie radzą, jakie pojawiają się przeszkody i problemy. To dobrze bo daje mi to materiał do naszego kursu i mam nadzieję iż będzie jeszcze bardziej czytelny i zrozumiały dla każdego – w szczególności dla początkujących.

 

Na koniec coś co mnie osobiście bardzo cieszy. Wkrótce Pokaz Kotów Rasowych w Jastrzębiu Zdroju na który obowiązkowo się wybieram. Mam nadzieję na wspaniałą atmosferę, miłych ludzi, wyjątkowe koty i możliwość zebrania sporej dawki materiału na potrzeby nowych artykułów dla Was. A skoro tam będę relacja na portalu na 100% będzie.

 

Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich

GreGoR

 


zobacz co wydarzyło się później

zobacz wcześniejszy wpis

pierwszy wpis na blogu Domowych Tygrysów

 GreGoR, 10-02-2010, odsłon: 1876
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

 

Portal Koty domowe tygrysy 

O nas, Kontakt z nami, Forum, biblioteka.

 

 

Jesteśmy też na facebooku

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2009-2012 domowe-tygrysy.info.

  Logo portalu Koty, Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

 

 

Nasze strony o kotach

strona PL      Portal Koty Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

    wszystko o kotach domowych i kotach rasowych

 

strona PL      Tęczowy most - Koty tęczowego mostu

    Miejsce pamięci naszych mruczących przyjaciół ...

 

strona PL      Portal kota rasowego - www.TwojeKoty.eu

    Wszystko o kotach rasowych, wystawach i pokazach ...

 

strona PL    TwojeKoty.eu na Facebook'u - Zapraszamy!

    tu informujemy o wszystkich kocich wydarzeniach,

 

pagina IT    il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

    portal i forum o kotach domowych i rasowych w języku włoskim  Portal Koty

Domowe Tygrysy EU Koty rasowe na świecie

 

FIFe - Fédération Internationale Féline  TICA - The International Cat Association  WCF - World Cat Federation   il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

 

 

Od 2009 roku

z Tobą i Twoim kotem

 

 

Warto być z nami!

www.domowe-tygrysy.info

 Aktualnie jesteśmy partnerem medialnym:

 

Cat Club Rybnik - www.catclubrybnik.pl                 Klub kota X-Treme - www.klubkota.pl