Blog kota Gucia i jego przyjaciół ... portal Domowe Tygrysy

koty-lewaBlog kota Gucia i jego przyjaciół - portal Domowe Tygrysykoty prawa

 

Rozrywka i hobby

 łapa kota Dla dzieci, gry i zabawy

 łapa kota Download

 łapa kota Filmy wideo

 łapa kota Kurs fotografii

 

Portalowy świat

 łapa kota Blog Gucia

 łapa kota Kontakt z nami

 łapa kota Księga pamiątkowa

 łapa kota Nasze banerki

 

Nasza oferta i usługi

 łapa kota bezpłatna reklama

 łapa kota reklamy sponsorowane

 łapa kota trasmisje z imprez

 łapa kota usługi fotograficzne

 łapa kota pozostałe usługi

 

Jesteś dziś 3 195 miłośnikiem kotów, który odwiedził nasz mruczący portal.
Dzisiaj otwarto: 13 991 stron.
Teraz jest z nami: 66 osób,
z czego zalogowanych jest: 1
INFORMACJA PORTALU DOMOWE TYGRYSY

Kochane kocioluby ...

To już ostatnie dni Domowych Tygrysów w obecnej formie. Wkrótce przechodzimy na nową wersję z obsługą urządzeń mobilnych. Mamy nadzieję, iż spotka się to z Waszą aprobatą. Oczywiście wszystkie konta użytkowników, zdjęcia kotów oraz ogłoszenia - pozostaną nienaruszone ...

Wyjątkiem są wpisy w kotach rasowych które zostały przeniesione do portalu TwojeKoty.eu. Ogrom pracy przed nami, lecz liczymy że się uda.

 

Dziś wyjątkowy dzień. Kończymy ten stary, ciężki na niektórych rok. Pamiętajmy, że dzień w którym my się bawimy nasze kochane mruczki bardzo źle znoszą. Jak pomagamy im przetrwać tą wyjątkową noc?Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 31-12-2009, odsłon: 1695, 3 komentarze)

Święta. Cudowny okres błogiego lenistwa. Ciekaw jestem, jak tam Wasze kociska. Wymruczały coś specjalnego? Zrobiły choinkę po swojemu? Jakieś inne atrakcje były?Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 26-12-2009, odsłon: 1262)

Powolutku zbliżają się święta. Niektórzy mają te szczęście, że mogli wziąć sobie urlop (szczęśliwcy m.in. Irena). A mi grudzień leci jak zwariowany, praca, praca, praca, dom, spanko i praca ... Trzeba w końcu odpocząć. Ale do rzeczy bo spraw kilka jest do przekazania.Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 23-12-2009, odsłon: 1303, 1 komentarz)

Coś ten rok się strasznie miesza ... Jakoś problemy nas nie chcą omijać. Irenie daje się nie dość, że Gucio w znaki podczas czesania to jeszcze zaostrza się u niej alergia. Ale co tam - na mięczaków nie trafiło i tak łatwo z nami nie jest ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 30-11-2009, odsłon: 1224)

Witajcie ... Powoli zaczęło mi się obrywać za brak wpisu, lecz muszę się wybronić. Praca zmusiła mnie do większego wysiłku i pomimo chwilki wolnego, nie byłem w stanie zebrać myśli. To się nazywa przemęczenie ... Jeszcze lekarz się za mną ugania ... eee ... Lecz na dziś zaplanowałem sobie w końcu czas dla siebie, kotów i portalu. Co niektórzy zapytają: a co z Ireną? Już wyjaśniam ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 21-11-2009, odsłon: 1201)

Właśnie wróciliśmy z kliniki weterynaryjnej. Czy wiedzieliście, że kot w trakcie i po narkozie ma otwarte oczy? Irena strasznie przeżywała ten zabieg ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 06-11-2009, odsłon: 4149, 10 komentarzy)

Czas leci nieubłaganie do przodu. Jeszcze niedawno Gucio był małym kociakiem, a teraz urósł do rangi prawdziwego okazu perskiego piękna. I stanie się. Trzeba wywiązać się z umowy ... Irena ma dziś zadzwonić do naszego Weta ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 05-11-2009, odsłon: 1561, 3 komentarze)

Dziś poruszę dwie sprawy. Jedną "z cudzego podwórka" (mojej mamy), drugą naszego przesympatycznego Gucia. Pierwsza dotyczyć będzie czasu ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 24-10-2009, odsłon: 1224, 1 komentarz)

Na rozgrzanie zmarzniętych naszych kości dziś kontynuuję temat jaki pojawił się w moim ostatnim wpisie. Polecam każdemu - by lato zawitało w tak zimne dni do Waszego domu ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 18-10-2009, odsłon: 1207, 3 komentarze)

Witajcie! Nie wiem jak u Was, ale za naszym oknem robi się prawdziwa jesienna pogoda. Rano termometr pokazuje jakieś dziwne 5-7 stopni, szaruga i chlapa - jednym słowem nieciekawie. Ale jest w naszym domu jedno miejsce, gdzie zieleń panuje w pełnym rozkwicie ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 12-10-2009, odsłon: 1336, 1 komentarz)

 

Portal Koty domowe tygrysy 

O nas, Kontakt z nami, Forum, biblioteka.

 

 

Jesteśmy też na facebooku

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2009-2012 domowe-tygrysy.info.

  Logo portalu Koty, Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

 

 

Nasze strony o kotach

strona PL      Portal Koty Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

    wszystko o kotach domowych i kotach rasowych

 

strona PL      Tęczowy most - Koty tęczowego mostu

    Miejsce pamięci naszych mruczących przyjaciół ...

 

strona PL      Portal kota rasowego - www.TwojeKoty.eu

    Wszystko o kotach rasowych, wystawach i pokazach ...

 

strona PL    TwojeKoty.eu na Facebook'u - Zapraszamy!

    tu informujemy o wszystkich kocich wydarzeniach,

 

pagina IT    il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

    portal i forum o kotach domowych i rasowych w języku włoskim  Portal Koty

Domowe Tygrysy EU Koty rasowe na świecie

 

FIFe - Fédération Internationale Féline  TICA - The International Cat Association  WCF - World Cat Federation   il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

 

 

Od 2009 roku

z Tobą i Twoim kotem

 

 

Warto być z nami!

www.domowe-tygrysy.info

 Aktualnie jesteśmy partnerem medialnym:

 

Cat Club Rybnik - www.catclubrybnik.pl                 Klub kota X-Treme - www.klubkota.pl