Blog kota Gucia i jego przyjaciół ... portal Domowe Tygrysy

koty-lewaBlog kota Gucia i jego przyjaciół - portal Domowe Tygrysykoty prawa

 

Rozrywka i hobby

 łapa kota Dla dzieci, gry i zabawy

 łapa kota Download

 łapa kota Filmy wideo

 łapa kota Kurs fotografii

 

Portalowy świat

 łapa kota Blog Gucia

 łapa kota Kontakt z nami

 łapa kota Księga pamiątkowa

 łapa kota Nasze banerki

 

Nasza oferta i usługi

 łapa kota bezpłatna reklama

 łapa kota reklamy sponsorowane

 łapa kota trasmisje z imprez

 łapa kota usługi fotograficzne

 łapa kota pozostałe usługi

 

Jesteś dziś 3 163 miłośnikiem kotów, który odwiedził nasz mruczący portal.
Dzisiaj otwarto: 13 788 stron.
Teraz jest z nami: 53 osób,
z czego zalogowanych jest: 1
INFORMACJA PORTALU DOMOWE TYGRYSY

Kochane kocioluby ...

To już ostatnie dni Domowych Tygrysów w obecnej formie. Wkrótce przechodzimy na nową wersję z obsługą urządzeń mobilnych. Mamy nadzieję, iż spotka się to z Waszą aprobatą. Oczywiście wszystkie konta użytkowników, zdjęcia kotów oraz ogłoszenia - pozostaną nienaruszone ...

Wyjątkiem są wpisy w kotach rasowych które zostały przeniesione do portalu TwojeKoty.eu. Ogrom pracy przed nami, lecz liczymy że się uda.

 

Witajcie moi kochani - wierni czytelnicy !!! Irena już dziękowała Wam za serdeczne życzenia a ja jeszcze nie miałem okazji, czas i to naprawić. A więc na początku serdecznie i osobiście Wam dziękuję !!! Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 01-10-2009, odsłon: 1138, 2 komentarze)

 Tak, tak … tłumaczyłem się rzadkimi wpisami na blogu brakiem czasu. Czas najwyższy zdradzić co było m.in. tego powodem. Otóż, dziś jest bardzo ważny dla nas dzień …Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 26-09-2009, odsłon: 1414, 9 komentarzy)

 Witajcie Kochani … Zapewne co niektórzy troszkę są zawiedzeni brakiem wpisów na naszym blogu Domowych Tygrysów, ale przyznam się szczerze - brakuje ostatnio czasu. Tyle się u nas dzieje, że … o tym też będzie, gdy tylko znajdę dłuższą chwilkę. Obiecałem Wam specjalny wpis nie o kotach, a o naszym pitbulu, czyli króliczku miniaturce – Filipie.. Słowa dziś dotrzymuję …Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 21-09-2009, odsłon: 1861, 4 komentarze)

Nam już się chyba bardzo nudzi ... Dziś zamontowaliśmy niby nową zabawkę dla naszych kotów i pierwszy zainteresował się nią Gucio ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 13-09-2009, odsłon: 1986, 5 komentarzy)

Gucio jest już z nami ponad miesiąc, a my ciągle mamy dylemat jak sobie poradzić z jego czesaniem. Kot tego kosmetycznego zabiegu nie lubi ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 11-09-2009, odsłon: 2414, 1 komentarz)

Czasami wstając z łóżka mam wrażenie, że przeżywam deżawi (lub jak kto woli deja vu). A sprawcami tego są oczywiście koty. Macie to samo?Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 08-09-2009, odsłon: 2720, 4 komentarze)

Raptem parę dni temu wszystko było w porządku i stało się. W niedzielę rano mnie nie było, a po powrocie jakaś dziwna akcja w domu. Irena roztrzęsiona biega za persiem ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 07-09-2009, odsłon: 1783, 2 komentarze)

W sobotę wizyta w lecznicy się nie udała, ale ma to i swoje zalety. Wydaje nam się, że z Emi już wszystko w porządku. Czyżby?Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 07-09-2009, odsłon: 1132)

Na sobotę byliśmy umówieni na kontrolną wizytę u weterynarza z naszą Emi. I pojechaliśmy, lecz nie było to takie proste ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 07-09-2009, odsłon: 1178)

Ostatnio tyle się u nas dzieje, że nie nadążąm pisać bloga. Doba jest za krótka. Ale spróbuję troszkę nadgonić ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 04-09-2009, odsłon: 1316)

 

Portal Koty domowe tygrysy 

O nas, Kontakt z nami, Forum, biblioteka.

 

 

Jesteśmy też na facebooku

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2009-2012 domowe-tygrysy.info.

  Logo portalu Koty, Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

 

 

Nasze strony o kotach

strona PL      Portal Koty Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

    wszystko o kotach domowych i kotach rasowych

 

strona PL      Tęczowy most - Koty tęczowego mostu

    Miejsce pamięci naszych mruczących przyjaciół ...

 

strona PL      Portal kota rasowego - www.TwojeKoty.eu

    Wszystko o kotach rasowych, wystawach i pokazach ...

 

strona PL    TwojeKoty.eu na Facebook'u - Zapraszamy!

    tu informujemy o wszystkich kocich wydarzeniach,

 

pagina IT    il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

    portal i forum o kotach domowych i rasowych w języku włoskim  Portal Koty

Domowe Tygrysy EU Koty rasowe na świecie

 

FIFe - Fédération Internationale Féline  TICA - The International Cat Association  WCF - World Cat Federation   il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

 

 

Od 2009 roku

z Tobą i Twoim kotem

 

 

Warto być z nami!

www.domowe-tygrysy.info

 Aktualnie jesteśmy partnerem medialnym:

 

Cat Club Rybnik - www.catclubrybnik.pl                 Klub kota X-Treme - www.klubkota.pl