Blog kota Gucia i jego przyjaciół ... portal Domowe Tygrysy

koty-lewaBlog kota Gucia i jego przyjaciół - portal Domowe Tygrysykoty prawa

 

Rozrywka i hobby

 łapa kota Dla dzieci, gry i zabawy

 łapa kota Download

 łapa kota Filmy wideo

 łapa kota Kurs fotografii

 

Portalowy świat

 łapa kota Blog Gucia

 łapa kota Kontakt z nami

 łapa kota Księga pamiątkowa

 łapa kota Nasze banerki

 

Nasza oferta i usługi

 łapa kota bezpłatna reklama

 łapa kota reklamy sponsorowane

 łapa kota trasmisje z imprez

 łapa kota usługi fotograficzne

 łapa kota pozostałe usługi

 

Jesteś dziś 3 165 miłośnikiem kotów, który odwiedził nasz mruczący portal.
Dzisiaj otwarto: 13 795 stron.
Teraz jest z nami: 54 osób,
z czego zalogowanych jest: 1
INFORMACJA PORTALU DOMOWE TYGRYSY

Kochane kocioluby ...

To już ostatnie dni Domowych Tygrysów w obecnej formie. Wkrótce przechodzimy na nową wersję z obsługą urządzeń mobilnych. Mamy nadzieję, iż spotka się to z Waszą aprobatą. Oczywiście wszystkie konta użytkowników, zdjęcia kotów oraz ogłoszenia - pozostaną nienaruszone ...

Wyjątkiem są wpisy w kotach rasowych które zostały przeniesione do portalu TwojeKoty.eu. Ogrom pracy przed nami, lecz liczymy że się uda.

 

Naprawdę udało się! Jeden dzień będzie inny niż wszystkie. Już chyba nie pamiętamy, kiedy ostatni raz byliśmy ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 01-09-2009, odsłon: 1171)

Wiem, wiem ... stali bywalcy już mi chcą zapewne dać po uszach, gdzie podziało się aż 7 dni ... i dlaczego akurat zatrzymałem się na piątku. Spokojnie już w skrócie relacjonuję ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 31-08-2009, odsłon: 1365, 1 komentarz)

Po nocnej naszej wizycie w lecznicy, rano kot ma się "powiedzmy" dobrze. My nie wyspani, a do pracy trzeba iść. Koty zostają pod opieką syna do naszego powrotu ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 30-08-2009, odsłon: 1404, 3 komentarze)

To był zupełnie spokojny dzień. Dwa już w pełni zaprzyjaźnione koty harcują ile wlezie po całym domu tzw. kocie patataj, patataj i berek ... (wyrazy współczucia dla naszej sąsiadki pod nami, która za kotami nie przepada). I dzień pięknie by się skończył, gdyby nie tragedia ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 21-08-2009, odsłon: 1240, 3 komentarze)

Trochę mało miejsca nam się zrobiło na stole gdzie znajduje się laptop Domowych Tygrysów. Pomijam fakt, że Irena dziwnie zawija mi wszystkie kable (było o porządkach ...) by ich nie było widać aż tyle. Trzeba pomyśleć nad czymś większym ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 21-08-2009, odsłon: 1205)

Wiecie już o kociej przyjaźni persia i Kary. Dziś będzie o czymś szczególnym - magicznym serku wiejskim inaczej twarożku ze śmietanką i ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 20-08-2009, odsłon: 1816)

Na dobranoc trochę wspomnień oraz spostrzeżenia. Wiecie już dużo o persiu, ale niewiele o naszych dwóch kotach, czas więc to troszeczkę zmienić ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 19-08-2009, odsłon: 1297, 1 komentarz)

Przeskoczyliśmy jeden dzień bo w nim nic nadzwyczajnego się nie działo. Ot, nareszcie Kiara ma towarzysza zabaw i tyle. Ale dziś niedziela a więc wydarzy się coś o czym wspomniałem już wcześniej ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 19-08-2009, odsłon: 1324, 2 komentarze)

Nareszcie! Pierwsze dobre relacje na kocim froncie. Ogłaszam wszem i wobec, że pierwsza kotka złamana - oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 18-08-2009, odsłon: 1250, 2 komentarze)

Muszę powiedzieć, że (niestety czasami i dla mnie) u nas porządek w domu to podstawa. Jak chyba większość męskiej populacji, ja do pedantów nie należę, ale moje słonko porządek w domu lubi ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 18-08-2009, odsłon: 1271, 2 komentarze)

 

Portal Koty domowe tygrysy 

O nas, Kontakt z nami, Forum, biblioteka.

 

 

Jesteśmy też na facebooku

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2009-2012 domowe-tygrysy.info.

  Logo portalu Koty, Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

 

 

Nasze strony o kotach

strona PL      Portal Koty Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

    wszystko o kotach domowych i kotach rasowych

 

strona PL      Tęczowy most - Koty tęczowego mostu

    Miejsce pamięci naszych mruczących przyjaciół ...

 

strona PL      Portal kota rasowego - www.TwojeKoty.eu

    Wszystko o kotach rasowych, wystawach i pokazach ...

 

strona PL    TwojeKoty.eu na Facebook'u - Zapraszamy!

    tu informujemy o wszystkich kocich wydarzeniach,

 

pagina IT    il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

    portal i forum o kotach domowych i rasowych w języku włoskim  Portal Koty

Domowe Tygrysy EU Koty rasowe na świecie

 

FIFe - Fédération Internationale Féline  TICA - The International Cat Association  WCF - World Cat Federation   il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

 

 

Od 2009 roku

z Tobą i Twoim kotem

 

 

Warto być z nami!

www.domowe-tygrysy.info

 Aktualnie jesteśmy partnerem medialnym:

 

Cat Club Rybnik - www.catclubrybnik.pl                 Klub kota X-Treme - www.klubkota.pl